Producenci

Farba wewnętrzna ANTYREFLEKSYJNA - GREINPLAST FWA 10L

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 170,00 zł 170.00
Cena netto: 138,21 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.54167
Producent: GREINPLAST
Kod produktu: DB04-20584

Opis

To farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki i jej antyrefleksyjne właściwości jest w szczególności zalecana do wymalowań intensywnie doświetlonych powierzchni gdzie minimalizuje ryzyko powstawania widocznych smug i nadaje powierzchniom szlachetny, matowy charakter. Wyrób może być wykorzystywany do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych, na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych, tynkach gipsowych, płytach G-K, tynkach cienkowarstwowych itp. Wyrób dostępny w kolorze białym, czarnym oraz wg palety NCS w Systemie Barwienia Greinplast SBG.

Wykonanie

Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym jego wyschnięciu. W celu poprawienia właściwości roboczych Producent dopuszcza dodanie do farby max. 10% wody. Ilość dodawanej wody powinna być jednakowa dla każdego opakowania. Bezpośrednio przed nałożeniem farbę wymieszać. Nanosić dwie warstwy wałkiem lub agregatem do natrysku wysokociśnieniowego. Prace na ścianie tworzącej jedną płaszczyznę należy prowadzić w sposób ciągły, bez przerw, metodą „mokre na mokre”, stosując materiał z jednej partii produkcyjnej.

Zalecenia i uwagi

Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia +20°C. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki farba nie jest dostępna w kolorach intensywnych. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć,a w przypadku zabrudzenia usunąć przed zaschnięciem. Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

 

Rozcieńczanie Rozcieńczanie 
Max 10%
Temperatura stosowania Temperatura stosowania 
+5oC do +30o
Ilość kolorów Ilość kolorów 
980
System barwienia Greinplast System barwienia Greinplast 
na życzenie Klienta
Połysk Połysk 
Głęboki mat
Zużycie Zużycie 
Do 14 m²/L

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl