Producenci

Tikkurila everal thinner 1050 - 1l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,00 zł 22.00
Cena netto: 17,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Tikkurila
Kod produktu: 9DC2-4843E

Opis

EVERAL THINNER 1050


 
RODZAJ Rozcieńczalnik do wyrobów alkidowych.
OPIS Produkt przeznaczony do rozcieńczania farb i lakierów na bazie żywic alkidowych. Wyrób nadaje się również do czyszczenia narzędzi malarskich i do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem wyrobami alkidowymi.
PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Rozcieńczanie farb i lakierów do uzyskania odpowiedniej lepkości, ułatwiającej aplikację za pomocą wałka lub pędzla. Czyszczenie podłoża przed malowaniem na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

DANE TECHNICZNE
Wielkość opakowań 1 l

INSTRUKCJE STOSOWANIA
Nakładanie Rozcieńczalnik należy wprowadzać do wyrobu małymi porcjami, stale mieszając. Ilość rozcieńczalnika przeznaczonego do rozcieńczenia będzie zależeć od lepkości wyrobu i sposobu aplikacji: zgodnie z zaleceniami dla danego produktu; najczęściej zaleca się dodanie maks. 5% rozcieńczalnika.
Temperatura powietrza i podłoża przeznaczonego do czyszczenia powinna być większa niż +5°C, wilgotność względna powietrza maks. 80%. Czyszczenie podłoża o wyższej temperaturze (powyżej +40°C) spowoduje, że Everal Thinner 1050 zbyt szybko będzie odparowywał – należy unikać wdychania oparów.
Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Produkt nie podlega rozporządzeniu w sprawie ograniczenia emisji LZO w niektórych farbach i lakierach.

Produkt posiada Atest Higieniczny.

Oznakowanie w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa  zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 Zawiera węglowodory, C9-C11, n-alkany, izoalkany, cykliczne, węglowodory aromatyczne < 2%. Produkt łatwopalny. Działa szkodliwie, może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszenie lub pękanie skóry. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary rozpylonej cieczy. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Karta charakterystyki dostępna na życzenie Klienta.

 
Ochrona środowiska i postępowanie z odpadami Puste opakowania należy oddać do odzysku lub unieszkodliwienia. Płynne pozostałości należy przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji.
TRANSPORT -
-

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl