Producenci

Tikkurila otex adhesion primer baza ap 2,7l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 195,00 zł 195.00
Cena netto: 158,54 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Tikkurila
Kod produktu: 7CC4-80122

Opis

OTEX ADHESION PRIMER

 
RODZAJ Specjalistyczna farba gruntująca.
OPIS Szybkoschnąca farba gruntująca o głęboko matowym wykończeniu. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność do problematycznych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Drewno, szkło, płytki ceramiczne, włókno szklane, PVC, ocynkowane płyty metalowe, aluminium oraz podłoża uprzednio malowane farbami alkidowymi lub utwardzanymi kwasami.

DANE TECHNICZNE
Kolory Dostępna w odcieniu bieli i kolorach Tikkurila Symphony. Odwzorowanie jasnych kolorów nie jest doskonałe.
Wydajność 8-10 m2/l na warstwę. Grubość mokrej warstwy wynosi ok. 100-125 µm przy jednokrotnym malowaniu, sucha warstwa ma grubość ok. 50-70 µm. Rzeczywista wydajność uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od faktury, porowatości, zawartości wilgoci w podłożu i metody aplikacji.
Nakładanie Pędzel, wałek lub natrysk.
Do natrysku bezpowietrznego należy zastosować końcówkę 0,011'' - 0,015'' i rozcieńczyć produkt do 10% rozcieńczalnikiem do natrysku.

INSTRUKCJE STOSOWANIA
Nakładanie Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. Aplikować za pomocą pędzla, wałka lub metodą natryskową.

Oznakowanie w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa  zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 Produkt zawiera: benzynę ciężką hydroodsiarczoną (ropa naftowa). Produkt łatwo palny. Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy. Nie wprowadzać do kanalizacji. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach Zawiera oksym ketonu etylowo-metylowego. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej Karta charakterystyki produktu dostępna na życzenie Klienta Pomieszczenia zamknięte po zastosowaniu farby należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się do użytkowania

 
Ochrona środowiska i postępowanie z odpadami Płynnych pozostałości nie wylewać do kanalizacji. Należy je przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji. Puste opakowania należy oddać do odzysku lub unieszkodliwienia.
TRANSPORT -
-

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl