Producenci

Wybierając asortyment do naszego sklepu, kierujemy się przede wszystkim jakością produktów. Dlatego stawiamy na sprawdzone, cenione na rynku marki. Wśród nich znajduje się fiński producent farb do malowania zarówno wnętrz, jak i elewacji Tikkurila. Artykuły tej firmy wyróżnia przede wszystkim szerokie zastosowanie oraz bogata paleta kolorów.

Produkty Tikkurila w sklepie Farby-warszawa.pl

Na bieżąco rozbudowujemy asortyment o kolejne artykuły tego fińskiego producenta. Proponujemy przede wszystkim imponujący wybór farb do różnego rodzaju powierzchni. Nie brakuje tu również tynków dekoracyjnych, które pozwolą stworzyć imitację surowego betonu czy też efekt fali morskiej i wiele innych - zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Tikkurila to także niezwodne impregnaty do kostki brukowej oraz drewna. Nie tylko zapewnią powierzchniom ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale też odświeżą ich wygląd. Do wyboru są impregnaty, bejce oraz lakiery.

Dlaczego warto wybrać farby Tikkurila?

Przede wszystkim ze względu na wszechstronność oferty. Bogactwo rodzajów oraz kolorów farb sprawia, że sprawdzą się one dosłownie wszędzie. To prosty sposób na metamorfozę wnętrza każdego pomieszczenia zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Niektóre z preparatów Tikkurila z powodzeniem sprawdzą się także na zewnątrz i nadadzą nowego wyglądu elewacji. Do wyboru są różne kolory, a także efekty. Niezależnie od wybranego wariantu, produkty te zapewniają idealne krycie.

Oczywiście, nie są to farby uniwersalne i każda z nich posiada nieco inne właściwości. Dlatego przy każdej z nich znajduje się dokładny opis parametrów oraz przeznaczenia i dostępnych wariantów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Tikkurila w sklepie Farby-warszawa.pl. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu – nasz zespół z chęcią pomoże w wyborze odpowiednich preparatów i dopasowaniu ich nie tylko do oczekiwań klienta, ale też konkretnej powierzchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl