Produkt dnia
LUCITE INSIDE PLUS 12L
LUCITE INSIDE PLUS 12L
500,00 zł 406,50 zł
szt.
FARBA TABLICOWA DO MARKERÓW DOODLE WALL 500 ML BEZBARWNA
FARBA TABLICOWA DO MARKERÓW DOODLE WALL 500 ML BEZBARWNA
199,00 zł 161,79 zł
szt.
Tikkurila Valtti Complete 9l
Tikkurila Valtti Complete 9l
290,00 zł 235,77 zł
szt.
Tikkurila Valtti Complete 2,7l
Tikkurila Valtti Complete 2,7l
97,00 zł 78,86 zł
szt.
Tikkurila Valtti Plus Complete 2,7l
Tikkurila Valtti Plus Complete 2,7l
99,00 zł 80,49 zł
szt.
SX122
SX122
54,12 zł 44,00 zł
szt.
Tikkurila Valtti Wood Oil Akva 2,7l
Tikkurila Valtti Wood Oil Akva 2,7l
116,85 zł 95,00 zł
szt.
FARBA TABLICOWA DO MARKERÓW DOODLE WALL 500 ML BIAŁY
FARBA TABLICOWA DO MARKERÓW DOODLE WALL 500 ML BIAŁY
199,00 zł 161,79 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Tikkurila Valtti Color New 9l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 235,00 zł 235.00
Cena netto: 191,06 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Tikkurila
Kod produktu: 72E0-627ED

Opis

VALTTI COLOR NEW

 
RODZAJ Matowy impregnat do drewna
OPIS

Matowy, półprzezroczysty impregnat przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Podkreśla naturalne piękno i strukturę drewna.  Tworzy powłokę odporną na biokorozję, zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV. Tikkurila Valtti Color New jest polecany jako warstwa nawierzchniowa przy zastosowaniu preparatu gruntująco-ochronnego do drewna Tikkurila Valtti Super Guard.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Zewnętrzne ściany drewniane, okna, drzwi, ogrodzenia, balustrady, meble ogrodowe, altany, itp.

DANE TECHNICZNE
Kolory Kolory z karty Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes. Ostateczny odcień będzie uzależniony od gatunku drewna oraz pierwotnego koloru podłoża. Tikkurila Valtti Color New w wersji bezbarwnej nie jest polecany do użytku zewnętrznego w miejscach narażonych na szczególnie silne działanie promieni słonecznych.
Wydajność

8-12 m2/l przy jednokrotnej aplikacji dla gładkich podłoży drewnianych, 4-8 m2/l dla podłoży nieoszlifowanych. Rzeczywista wydajność uzależniona jest od wielu czynników, takich jak faktura, porowatość i zawartość wilgoci w podłożu.

Nakładanie Pędzel, natrysk lub przez zanurzenie.
Do natrysku bezpowietrznego należy zastosować końcówkę 0,009'' - 0,011''

INSTRUKCJE STOSOWANIA
Malowanie Wyrób należy dokładnie wymieszać zarówno przed użyciem, jak i w trakcie aplikacji. Nakładać 2 warstwy Tikkurila Valtti Color New pędzlem, metodą natryskową lub zanurzeniową na całej powierzchni wzdłuż włókien, stosując na końcówkach drewnianych elementów szczególnie grubą warstwę. Ostateczna barwa uzależniona będzie od gatunku drewna i pierwotnego koloru podłoża.
Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Kat. A/f. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 700 g/l. Produkt zawiera poniżej 700 g/l LZO.

Oznakowanie w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa  zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 Produkt łatwopalny. Zawiera:terpentynę, 4,5-dichloro-2-oktylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy. Unikać zanieczyszczenia skóry. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. Nie wprowadzać do kanalizacji. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Karta charakterystyki dostępna na życzenie Klienta.

 
Ochrona środowiska i postępowanie z odpadami Unikać przedostawania się produktu do kanalizacji, gleby oraz systemów wodnych. Puste opakowania powinny być poddane odzyskowi lub unieszkodliwieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Resztki płynnego produktu należy przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji. Zagrożenie samozapłonem! Materiały służące do czyszczenie, takie jak czyściwo, papierowe ręczniki, które są zanieczyszczone produktem, a także pyły szlifiernicze zawierające produkt, mogą po kilku godzinanch spontanicznie ulec samozapłonowi. Aby zapobiegać zagrożeniu pożarem, wszelkie zanieczyszczone materiały powinny być magazynowane w pojemniku, nasączone wodą. Zanieczyszczone materiały powinny być usuwane z miejsca pracy po każdym dniu pracy i magazynowane w wyznaczonym miejscu.
TRANSPORT -
-

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl