Producenci

Betolux baza a 0,9l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 68,00 zł 68.00
Cena netto: 55,28 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Tikkurila
Kod produktu: 747A-141B6

Opis

Tikkurila Betolux


 
RODZAJ Uretanowo-alkidowa farba do podłóg.
OPIS Uretanowo-alkidowa farba przeznaczona do malowania betonowych i drewnianych podłóg wewnątrz pomieszczeń, w niewielkim stopniu narażonych na mechaniczną i chemiczną eksploatację.
PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Podłogi w domach mieszkalnych, placówkach komercyjnych o niewielkim ruchu, wylewki w garażach itp. BETOLUX może być stosowana na uprzednio malowanych podłożach.

DANE TECHNICZNE
Kolory Dostępna w odcieniu bieli i kolorach z karty Tikkurila Floor.
Wydajność

Pdłogi betonowe: 7-9 m2/l. Metal i drewno: 9-11 m2/l na warstwę. Rzeczywista wydajność uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od faktury, porowatości, zawartości wilgoci w podłożu i metody aplikacji.


Nakładanie Pędzel, wałek lub natrysk
Przyczepność  

INSTRUKCJE STOSOWANIA
Nakładanie Dokładnie wymieszać przed użyciem i nałożyć 1 lub 2 warstwy Otex Floor Paint, w zależności od stanu podłoża oraz oczekiwanej zmiany koloru. Surowe podłoża wymagają podwójnej warstwy farby. Przy takiej aplikacji pierwszą warstwę należy rozcieńczyć do 30% benzyną lakierniczą.
Przed przystąpieniem do malowania należy zakolorować dostateczną ilość farby z jednej partii produkcyjnej, w celu uniknięcia ewentualnych różnic w odcieniach powłoki malarskiej. Producent nie odpowiada za złą jakość wymalowań w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń.
Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Kat.A/i. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. –500 g/l. Produkt zawiera poniżej 500 g/l LZO.

Oznakowanie w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa  zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 Produkt łatwo palny. Zawiera niskowrzącą frakcję naftową obrabianą wodorem. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Zawiera oksym ketonu metylowo-etylowego i neodekanian kobaltu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Karta charakterystyki produktu dostępna na życzenie Klienta. Pomieszczenia zamknięte po zastosowaniu farby należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się do użytkowania.

 
Ochrona środowiska i postępowanie z odpadami Płynnych pozostałości nie wylewać do kanalizacji. Należy je przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji. Puste opakowania należy oddać do odzysku lub unieszkodliwienia.
TRANSPORT -
-

Produkty powiązane

Tikkurila Otex Adhesion Primer baza AP 0,9l Tikkurila Otex Adhesion Primer baza AP 0,9l
Cena: 69,00 zł (netto: 56,10 zł )
Tikkurila Otex Adhesion Primer baza AP 2,7l Tikkurila Otex Adhesion Primer baza AP 2,7l
Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl